Gdovia Gdów - strona oficjalna

Piłkarz Podłęże - LKS Gdovia Gdów
Iskra Zakrzów - Nadwiślanka Nowe Brzesko

Informacje

Następny trening w poniedziałek 13 stycznia o godz. 17:30 na sali sportowej w Zręczycach.

Zasady organizacyjne dla grup młodzieżowych Skrzaty, Żaki, Orliki, Młodziki, Trampkarze w LKS Gdovia.

1.       LKS Gdovia prowadzi szkolenie w drużynach młodzieżowych tj. Skrzaty ,Żaki, Orliki, Młodziki, Trampkarze  w oparciu o § 3 Statutu LKS Gdovia, tj. pracę społeczną oraz inicjatywę, członków Klubu LKS Gdovia którzy chcą podjąć pracę z młodzieżą .

2.       LKS Gdovia szczególną opieką otacza  drużynę Juniorów ,która jest bezpośrednim zapleczem kadrowym  drużyny seniorów  LKS Gdovia.

3.       LKS Gdovia zapewnia  drużynom młodzieżowym które działają w strukturach Klubu:

a)      W poszczególnych kategoriach wiekowych zorganizowane treningi , oraz uczestnictwo w meczach piłki nożnej organizowanym przez struktury PZPN,

b)      Ubezpieczenie zawodnika ,

c)       Opłaty związane z uczestnictwem w zawodach sportowych, w ramach struktur  PZPN,

d)      Grupy szkoleniowy której liczba uczestników nie przekracza 22 osób,

e)      Opiekę trenera która posiada uprawnienia szkoleniowe w dyscyplinie sportowej  piłka nożna, oraz licencje PZPN,

f)       Dostęp do obiektów sportowych ,oraz sprzętu sportowego którego  jest we władaniu,

g)      Pomoc techniczną w doborze sprzętu sportowego,

h)      Pomoc w organizacji badań lekarskich,

4.       Warunkiem uczestnictwa w zajęciach i meczach w drużynach Skrzaty, Żaki, Orliki, Młodziki, Trampkarze, Juniorzy LKS Gdovia  jest :

a)      Złożenia deklaracji członkowskiej oraz opłacanie składki członkowskiej, w wysokości ustalonej przez  Walne Zgromadzenie LKS Gdovia ,w danym roku kalendarzowym ,lub raz na dwa lata.

b)      Przy zapisie do Klubu ,wpłatę wpisowego-darowizny na rzecz LKS Gdovia,

c)       Posiadanie aktualnych badań lekarskich.

d)      Pokrywanie  kosztów związanych z uczestnictwem w zajęciach i meczach  (wynajem sali gimnastycznej, transport na zawody oraz inne składowe kosztów).

5.       Trener pracujący z drużyną musi być związany aktualną umową z LKS Gdovia, natomiast trener wolontariusz musi się rekrutować z pośród członków LKS Gdovia .

6.       Trener  jest mentorem ,organizatorem i animatorem zajęć sportowych  w drużynie dba o jej rozwój sportowy oraz o ciągłość pracy z drużyną, stosuje się do regulaminów obowiązujących w LKS Gdovia.

7.       Trener jest wspierany przez rodziców uczestników zajęć , poprzez aktywną  pomoc podczas treningów , meczów .

8.       Trener ma prawo wykluczyć zawodnika z drużyny.

9.       Zarząd LKS Gdovia  wspiera finansowo działalność drużyn młodzieżowych , w ramach określonych w rocznym budżecie Klubu uchwalonym przez Zarząd LKS Gdovia , w zależności od wysokości uzyskanej dotacji zewnętrznej w danym roku kalendarzowym.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS Gdovia GdówStart Brzezie
LKS Gdovia Gdów 2:0 Start Brzezie
2013-09-22, 16:00:00

oceny zawodników »

pon.

Batory Wola Batorska 3:2 Nadwiślanka Nowe Brzesko
Iskra Zakrzów 2:5 Piłkarz Podłęże
LKS Gdovia Gdów 2:0 Start Brzezie
Zryw Szarów 4:4 Strażak Kokotów
Wilga Koźmice Wielkie 0:4 Targowianka Targowisko
Wilga Golkowice 3:2 Tęcza Słomiróg
Wiarusy Igołomia 0:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie

Turniej MŁODZIKÓW
Ładowanie...

zostaw wiadomość
status Gadu-Gadu

Pogoda

Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.