Gdovia Gdów - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Batory Wola Batorska
Tęcza Słomiróg - Wiarusy Igołomia
Targowianka Targowisko - Wilga Golkowice
Strażak Kokotów - Wilga Koźmice Wielkie
Start Brzezie - Zryw Szarów
Piłkarz Podłęże - LKS Gdovia Gdów
Iskra Zakrzów - Nadwiślanka Nowe Brzesko

Statystyki drużyny

Facebook

Archiwum Orliki

Archiwum sezonu 2012-2013

Uwaga proszę zwrócić sprzęt

sportowy do Klubu

 

Oddajemy na orliku

podczas treningów

 

 

 

 

Ostatni trening w tym sezonie 24

czerwca. 

 

         Treningi od 15 kwietnia na

Orliku w Gdowie

w poniedziałki i środy o 17:30.

 

 

 

 

 

Treningi od  w sali gimnastycznej, 

 

 

w Szkole Podstawowej w Zręczycach, 

poniedziałki i środy o godz. 

 

 

 

 

 

Partnerzy drużyny : 

 

 

 

TROKOS

 

 

 

NOWY DOM JUNIORA

 

 

 

Zasady organizacyjne dla grup młodzieżowych Skrzaty, Żaki, Orliki, Młodziki, Trampkarze w LKS Gdovia.

 

1.       LKS Gdovia prowadzi szkolenie w drużynach młodzieżowych tj. Skrzaty ,Żaki, Orliki, Młodziki, Trampkarze  w oparciu o § 3 Statutu LKS Gdovia, tj. pracę społeczną oraz inicjatywę, członków Klubu LKS Gdovia którzy chcą podjąć pracę z młodzieżą .

2.       LKS Gdovia szczególną opieką otacza  drużynę Juniorów ,która jest bezpośrednim zapleczem kadrowym  drużyny seniorów  LKS Gdovia.

3.       LKS Gdovia zapewnia  drużynom młodzieżowym które działają w strukturach Klubu:

a)      W poszczególnych kategoriach wiekowych zorganizowane treningi , oraz uczestnictwo w meczach piłki nożnej organizowanym przez struktury PZPN,

b)      Ubezpieczenie zawodnika ,

c)       Opłaty związane z uczestnictwem w zawodach sportowych, w ramach struktur  PZPN,

d)      Grupy szkoleniowy której liczba uczestników nie przekracza 22 osób,

e)      Opiekę trenera która posiada uprawnienia szkoleniowe w dyscyplinie sportowej  piłka nożna, oraz licencje PZPN,

f)       Dostęp do obiektów sportowych ,oraz sprzętu sportowego którego  jest we władaniu,

g)      Pomoc techniczną w doborze sprzętu sportowego,

h)      Pomoc w organizacji badań lekarskich,

4.       Warunkiem uczestnictwa w zajęciach i meczach w drużynach Skrzaty, Żaki, Orliki, Młodziki, Trampkarze, Juniorzy LKS Gdovia  jest :

a)      Złożenia deklaracji członkowskiej oraz opłacanie składki członkowskiej, w wysokości ustalonej przez  Walne Zgromadzenie LKS Gdovia ,w danym roku kalendarzowym ,lub raz na dwa lata.

b)      Przy zapisie do Klubu ,wpłatę wpisowego-darowizny na rzecz LKS Gdovia,

c)       Posiadanie aktualnych badań lekarskich.

d)      Pokrywanie  kosztów związanych z uczestnictwem w zajęciach i meczach  (wynajem sali gimnastycznej, transport na zawody oraz inne składowe kosztów).

5.       Trener pracujący z drużyną musi być związany aktualną umową z LKS Gdovia, natomiast trener wolontariusz musi się rekrutować z pośród członków LKS Gdovia .

6.       Trener  jest mentorem ,organizatorem i animatorem zajęć sportowych  w drużynie dba o jej rozwój sportowy oraz o ciągłość pracy z drużyną, stosuje się do regulaminów obowiązujących w LKS Gdovia.

7.       Trener jest wspierany przez rodziców uczestników zajęć , poprzez aktywną  pomoc podczas treningów , meczów .

8.       Trener ma prawo wykluczyć zawodnika z drużyny.

9.       Zarząd LKS Gdovia  wspiera finansowo działalność drużyn młodzieżowych , w ramach określonych w rocznym budżecie Klubu uchwalonym przez Zarząd LKS Gdovia , w zależności od wysokości uzyskanej dotacji zewnętrznej w danym roku kalendarzowym.

 

 

   I LIGA ORLIKÓW

WIELICZKA

                                                         Sezon 2012/2013  

 

   RUNDA II – Wiosna 2013


Klasyfikacja strzelców sezonie 2012/2013.

 1. Bruno Chwajoł                14

 2. Patryk Kursa                    11

 3. Marcel Rozwadowski       7

    Kamil Turakiewicz            6

 4. Kacper Jamka                  4

 5. Szymon Jasek                  3

    Eryk Jasek                         3

    Jakub Ponisz                     4

 6. Marek Pilch                       3

 7. Paweł Kostuch                 1

    Hubert Grzesiak                1

    Jakub Domagała               1

 8.  samobójcza                     2

 

                FC Gwarek  -  Gdovia 

Strzelcy bramek dla Gdovi :

Chwajoł Bruno  -2

Szymon Jasek -1

Jakub Ponisz -2

Hubert Grzesiak -1

Marcel Rozwadowski -1

Paweł Kostuch-1

 Jamka Kacper-1

 

                SF Staniątki  5 - 2  Gdovia 

 

Strzelcy bramek dla Gdovi :

Chwajoł Bruno  -1

 Jamka Kacper-1

 

        Złomex Branice 7 - 2 Gdovia 

Strzelcy bramek dla Gdovi :

Pilch Marek -1

Rozwadowski Marcel -1

 

  Górnik Wieliczka 5 - 2 Gdovia

 

Strzelcy bramek dla Gdovi :

Chwajoł Bruno  -1

Ponisz Jakub -1


Następny mecz.

 

 Poniediałek 06.05.2013 godz. 17:45 Orlik Gdów

   Gdovia 3 -  1 Raba Dobczyce 

 

Strzelcy bramek dla Gdovi :

 

Chwajoł Bruno  -2

Kursa Patryk -1

 

 


 Piątek 26.04.2013 godz. 16:00 Orlik Gdów

   Gdovia  2 - 2  Zorza Przebieczany 

 

Gdovia  w składzie:

  • Szymon Jasek  (br.)
  • Eryk Jasek
  •  Bruno Chwajoł 
  • Patryk Kursa (kap)
  • Jakub Ponisz
  • Paweł Żuławińsski
  • Hubert Grzesiak
  • Marek Pilch
  • Patryk Zdebski
  • Kacper Jamka
  • Mateusz Góral
  • Marcel Rozwadowski

Strzelcy bramek dla Gdovi :

Kursa Patryk  -1

Ponisz Jakub -1

 

 


 

 Piątek 19.04.2013 godz. 17:45 Orlik Gdów

   Gdovia   4 - 4 Piast Łapanów 

 Gdovia  w składzie:

  • Szymon Jasek  (br.)
  • Eryk Jasek
  •  Bruno Chwajoł 
  • Patryk Kursa (kap)
  • Jakub Ponisz
  • Paweł Żuławińsski
  • Hubert Grzesiak
  • Marek Pilch
  • Bartłmiej Kozik
  • Patryk Zdebski
  • Kacper Jamka
  • Paweł Kostuch

Strzelcy bramek dla Gdovi :

Bruno Chwajoł - 4

 

 


Piątek 12.04.2013 godz. 17:45 Orlik Gdów

            Gdovia   3-1  Górnik Wieliczka 

 Gdovia  w składzie:

  • Szymon Jasek  (br.)
  • Eryk Jasek
  •  Bruno Chwajoł
  • Patryk Kursa (kap)
  • Jakub Ponisz
  • Kamil Turakiewicz
  • Marcel Rozwadowski 
  • Paweł Żuławińsski
  • Hubert Grzesiak
  • Marek Pilch
  • Ignacy kotlarczyk
  • Bartłmiej Kozik

Strzelcy bramek dla Gdovi :

P.Kursa -1;   B.Chwajoł -1;  K.Turakiewicz-1.

 

 


 

I LIGA ORLIKÓW SEZON 2012/2013

 

Runda II – WIOSNA 2013                

 

Kolejka: 10 w dniach 13/14-04-2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lp.

       Nazwa      Drużyny

 

Data

Godz.

Wynik

Zmiany meczu/pismo nr.

56

Gdovia Gdów

Wieliczanka Wieliczka

11-04-2013

19:15

 

 

57

FC Gwarek

Górnik Wieliczka

16-04-2013

18:00

 

Za zgodą Górnika

58

Złomex Branice

 Zorza Przebieczany

14-04-2013

12:00

 

 

59

Piast Łapanów

Szkoła Futbolu

14-04-2013

14:00

 

 

60

Raba Dobczyce

 pauza

13-04-2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 11 w dniach 20/21-04-2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lp.

       Nazwa Drużyny

 

Data

Godz

Wynik

Zmiany meczu/pismo nr.

61

FC Gwarek

Szkoła Futbolu

21-04-2013

12:30

 

 

62

Raba Dobczyce

Zorza Przebieczany

20-04-2013

10:00

 

 

63

Górnik Wieliczka

Wieliczanka Wieliczka

21-04-2013

11:00

 

 

64

Gdovia Gdów

Piast Łapanów

19-04-2013

17:45

 

Za zgodą Piasta

65

Złomex

pauza

20-04-2013

 

 

 

 

Kolejka: 12 w dniach 27/28-04-2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lp.

       Nazwa Drużyny

 

Data

Godz

Wynik

Zmiany meczu/pismo nr.

66

Złomex Branice

Szkoła Futbolu Staniątki

27-04-2013

12:00

 

 

67

FC Gwarek

Raba Dobczyce

27-04-2013

14:00

 

 

68

Gdovia Gdów

Zorza Przebieczany

26-04-2013

16:00

 

Za zgodą Zorzy

69

Górnik Wieliczka

Piast Łapanów

28-04-2013

11:00

 

 

70

Wieliczanka Wieliczka

pauza

27-04-2013

 

 

 

 

 

         

 

Kolejka: 13 w dniach 04/05-05-2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lp.

       Nazwa Drużyny

 

Data

Godz

Wynik

Zmiany meczu/pismo nr.

71

Szkoła Futbolu Staniątki

Zorza Przebieczany

05-05-2013

12:00

 

(orlik Podłęże)

72

Złomex Branice

FC Gwarek

04-05-2013

14:00

 

 

73

Gdovia Gdów

Raba Dobczyce

06-05-2013

17:45

 

(za zgodą Raby)

74

Wieliczanka Wieliczka

Piast Łapanów

05-05-2013

14:30

 

 

75

Górnik Wieliczka

pauza

04-05-2013

 

 

 

 

 

         

Kolejka: 14 w dniach 11/12-05-2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lp.

       Nazwa Drużyny

 

Data

Godz

Wynik

Zmiany meczu/pismo nr.

76

Szkoła Futbolu Staniątki

Wieliczanka Wieliczka

11-05-2013

11:00

 

(orlik Krzyszkowice)

77

Złomex Branice

Raba Dobczyce

11-05-2013

?????

 

 

78

Zorza Przebieczany

Piast Łapanów

10-05-2013

16:30

 

 

79

Górnik Wieliczka

Gdovia Gdów

13-05-2013

19:30

 

Za zgodą Gdovii

80

FC Gwarek

pauza

11-05-2013

 

 

 

 

Kolejka: 15 w dniach 18/19-05-2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lp.

       Nazwa Drużyny

 

Data

Godz

Wynik

Zmiany meczu/pismo nr.

81

Szkoła Futbolu Staniątki

Raba Dobczyce

18-05-2013

12:00

 

(orlik Niepołomice)

82

Wieliczanka Wieliczka

Złomex Branice

19-05-2013

10:30

 

 

83

Piast Łapanów

FC Gwarek

19-05-2013

11:00

 

 

84

Górnik Wieliczka

Zorza Przebieczany

19-05-2013

12:00

 

 

85

Gdovia Gdów

pauza

18-05-2013

 

 

 

 

Kolejka: 16 w dniach 25/26-05-2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lp.

       Nazwa Drużyny

 

Data

Godz

Wynik

Zmiany meczu/pismo nr.

86

Wieliczanka Wieliczka

FC Gwarek

26-05-2013

14:00

 

 

87

Piast Łapanów

Raba Dobczyce

25-05-2013

?????

 

 

88

Szkoła Futbolu Staniątki

Górnik Wieliczka

25-05-2013

11:00

 

(orlik Solne Miasto)

89

Złomex Branice

Gdovia Gdów

27-05-2013

17:00

 

Za zgodą obydwu stron

90

Zorza Przebieczany

pauza

25-05-2013

 

 

 

 

 

         

Kolejka: 17 w dniach  01/02-06-2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lp.

       Nazwa Drużyny

 

Data

Godz

Wynik

Zmiany meczu/pismo nr.

91

Szkoła Futbolu Staniątki

Gdovia Gdów

31-05-2013

17:30

 

Za zgodą Gdovii
(orlik Podłęże)

92

Złomex Branice

Górnik Wieliczka

01-06-2013

11:00

 

 

93

Zorza Przebieczany

FC Gwarek

05-06-2013

17:30

 

Za zgodą Gwarka

94

Raba Dobczyce

Wieliczanka Wieliczka

01-06-2013

10:00

 

 

95

Piast Łapanów

pauza

01-06-2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 18 w dniach 8/9-06-2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lp.

       Nazwa Drużyny

 

Data

Godz

Wynik

Zmiany meczu/pismo nr.

96

Piast Łapanów

Złomex Branice

09-06-2013

11:00

 

 

97

FC Gwarek

Gdovia Gdów

09-06-2013

11:00

 

 

98

Zorza Przebieczany

Wieliczanka Wieliczka

09-06-2013

11:00

 

 

99

Raba Dobczyce

Górnik Wieliczka

09-06-2013

11:00

 

 

100

Szkoła Futbolu Staniątki

pauza

09-06-2013

11:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

   

   RUNDA I – jesień 2012

Klasyfikacja strzelców Orliki  po rundzie I :

  1. Patryk Kursa                     9
  2. Bruno Chwajoł                  8
  3. Marcel Rozwadowski        6
  4. Kamil Turakiewicz            5
  5. Kacper Jamka                   4
  6. Szymon Jasek                   3 
  7. Eryk Jasek                         3
  8. Jakub Ponisz                     2 
  9. Marek Pilch                       2
  10. Paweł Kostuch                  1
  11. Jakub Domagała               1  
  12. Hubrt Grzesiak                  1
  13. samobójcze                       2

 

 

 

 

Wyniki meczów i terminarz.


 

Gdovia I  - Złomex Branice         3-0  wo.     

 

Skład drużyny : Szymon Jasek   , Bruno Chwajoł , Patryk Kursa (kap.,  Jakub Domagała  , Paweł Kostuch, Kacper Jamka , Paweł Żuławiński,  Hubert Gerzesiak, Marek Pilch, Dominik Zdebski.

 

Gdovia II - Gdovia I      3-4                         

 

 

Strzelcy bramek:

 Hubert Grzesiak          -1

Marek Pilch                  -1

Szymon Jasek             -2

 

Skład drużyny : Szymon Jasek  , Marcel Rozwadowski , Eryk Jasek , Bruno Chwajoł , Jakub Ponisz

, Patryk Kursa (kap.,  Jakub Domagała  , Paweł Kostuch, Kacper Jamka ,Kamil Turakiewicz, Paweł

Żuławiński,  Hubert Gerzesiak, Marek Pilch, Bartłomiej Kozik, Dominik Zdebski, Ignacy Kotlarczyk.

 

 Zorza Przebieczany  - Gdovia I      3-1

 

 

Skład drużyny : Szymon Jasek  , Marcel Rozwadowski , Eryk Jasek , Bruno Chwajoł , Patryk Kursa (kap., Paweł Kostuch, ,Kamil Turakiewicz, Hubert Gerzesiak, , Kacper Jamka,Jakub Ponisz .

Srzelcy bramek:

 Bruno Chwajoł             -1


 

Gdovia I - FC Gwarek           7-1  

 

Srzelcy bramek:

 Bruno Chwajoł             -1

Marcel Rozwadowski    -2

Patryk Kursa                   -1

Eryk Jasek                       -1

Kamil Turakiewicz         -1

Paweł Kostuch                -1

 

Skład drużyny : Szymon Jasek  , Marcel Rozwadowski , Eryk Jasek , Bruno Chwajoł , Patryk Kursa (kap., Paweł Kostuch, ,Kamil Turakiewicz, Hubert Gerzesiak, Marek Pilch, Bartłomiej Kozik, .

 


Gdovia I - Staniątki II             3-0   

 

Srzelcy bramek:

Bruno Chwajoł     -1

Marcel Rozwadowski     -1

Patryk Kursa                    -1

 

Skład drużyny : Szymon Jasek  , Marcel Rozwadowski , Eryk Jasek , Bruno Chwajoł , Jakub Ponisz

, Patryk Kursa (kap.,  Jakub Domagała (br.) , Paweł Kostuch, Kacper Jamka ,Kamil Turakiewicz, Paweł

Żuławiński,  Hubert Gerzesiak, Marek Pilch, Bartłomiej kozik, Dominik Zdebski.

 

 


Gdovia I -Górnik Wieliczka      3-2

 

 

Skład drużyny : Szymon Jasek  , Marcel Rozwadowski , Eryk Jasek , Bruno Chwajoł , Jakub Ponisz

, Patryk Kursa (kap.,  Jakub Domagała (br.) , Paweł Kostuch, Kacper Jamka ,Kamil Turakiewicz. 

 

 

Marcel Rozwadowski -  1

Kacper Jamka               -1

Patryk Kursa                   -1


Piast Łapanów - Gdovia I    2-1  

 

 

Skład drużyny : Szymon Jasek  , Hubert Grzesiak , Eryk Jasek  , Patryk Kursa (kap.) ,  Jakub Domagała (br.) , Paweł Kostuch, Marek Pilch, Kamil Turakiewicz,  Kacper Jamka  , Marcel Rozwadowski.

 

Strzelec brameki:

Kamil Turakiewicz        -1


 

Raba Dobczyce -Gdovia I     1-11  

Skład drużyny : Szymon Jasek  , Hubert Grzesiak , Eryk Jasek , Bruno Chwajoł , Jakub Ponisz (kap.) , Patryk Kursa ,  Jakub Domagała (br.) , Paweł Kostuch, Marek Pilch,Kamil Turakiewicz. 

 

Strzelcy bramek:

 Bruno Chwajoł             -1

Kamil Turakiewicz        -3

Patryk Kursa                   -3

Eryk Jasek                       -2

Marek Pilch                       -1

Szymon Jasek                 -1

 

Gdovia I -S F Staniątki  4 -5

Skład drużyny : Szymon Jasek (br.) , Hubert Grzesiak , Eryk Jasek , Bruno Chwajoł , Jakub Ponisz , Patryk Kursa , Kacper Jamka , Jakub Domagała (kap.) , Paweł Żuławiński , Marcel Rozwadowski ,Paweł Kostuch, 

 

 

Strzelcy bramek:

 Bruno Chwajoł             -2

Kacper Jamka               -1

Patryk Kursa                   -1


 

Wieliczanka - Gdovia I      1- 13 

Skład drużyny : Szymon Jasek (br.) , Hubert Grzesiak (kap.), Eryk Jasek , Bruno Chwajoł , Jakub Ponisz , Patryk Kursa , Kacper Jamka , Jakub Domagała , Paweł Żuławiński , Marcel Rozwadowski .

Strzelcy bramek:

 Marcel Rozwadowski - 2

Jakub Domagała          -1 

Kacper Jamka               -2

Patryk Kursa                   -2

Jakub Ponisz                  -2

Bruno Chwajoł               -2

samob.                            -2


 

                                                         

 

 

 

 

 

 

 

Orliki  rok urodzenia 2002  zaczynają treningi od  

na boisku LKSGdovia przy ul. Krakowskiej.

Trening w każdy wtorek i czwartek sierpnia o godz. prowadzi

trener Z.Feliks tel:606 702 185. Zapraszamy wszystkich zawodników

rocznik 2002 , oraz nowych adeptów do podjęcia treningów w nowym

sezonie.

 

Lista zawodników w drużynie zostanie zamknięta 30  sierpnia ,pierwszeństwo w zapisie

mają zawodnicy  już wcześniej uczęszczający na zajęcia.

Składka członkowska w Klubie za jesień 2012 -660zł

Nasze wydatki w rundzie jesień 2012:

1.Piłki meczowe rozm. 4  -130 zł

2. Badanie lekarskie drużyny - 220 zł.

3. Przełożenie terminu meczu w PPN - 50 zł

4. Opłata sędziego meczu Gdovia  -Złomex - 52zł.

5 Transport na mecz z Zorzą przebieczany - 88zł

       RAZEM WYDATKI      = 540 zł.

       Kwota na potrzeby drużyny  670 zł .

pozostało po I rundzie 130zł.

Halowe Mistrzostwa Krakowa 

wpłaty 560zł

- 300 zł wpisowe

- 100 zł 2 x wyjazdy.

pozostało 160 zł.+ 130 zł. =290zł

- 250 zł zapłata za wynajem sali w LO w ferie.

 

Składka członkowska  Orlików wiosna 2013 - 1200zł.

 

Pozostało na potrzeby drużyny po rundzie jesiennej  40zł.

Na potrzeby drużyny w rundzie wiosennej 2013 zebrano 425 zł.

  - 340zł  badania 

   -50 wyjazd na turniej do Igołomi

  - 50 wyjazd na turniej do Niepołomic

 

 

Gdovia Orliki Gr.D

 

Kadra na mecze:

 Szymon Jasek  , Marcel Rozwadowski , Eryk Jasek , Bruno Chwajoł , 

, Patryk Kursa (kap.) , Paweł Kostuch, Kacper Jamka ,Paweł Żuławiński.

 

01-12-2012

    14.00 -14.25                                Słowik Olkusz 1-3 Gdovia Gdów  

Zdobywcy bramek:

Bruno Chwajoł,

Marcel Rozwadowski,

Paweł Kostuch.

 

    15.00  -15.25                           Pogoń Skotniki 1-3 Gdovia Gdów  

 

Zdobywcy bramek: 

Patryk Kursa ,

Marcel Rozwadowski -2

 

 

Kadra na mecze:

 Szymon Jasek  , Eryk Jasek , Bruno Chwajoł ,  Patryk Kursa (kap). ,

Paweł Kostuch, Jakub Ponisz, Dominik Zdebski,Kamil Turakiewicz.

 

22-12-2012

 16.00 - 16.25                               Salos I Kraków 0-3 Gdovia Gdów  

Strzelcy bramek:

Patryk Kursa,

Dominik Zdebski,

Eryk Jasek.

17.00   - 17.25                               AP Krzeszowice 2-6 Gdovia Gdów  

 

Strzelcy bramek:

Patryk Kursa -3

Bruno Chwajoł

Eryk Jasek -2

 

06-01-2013

 

Kadra na mecze: Szymon Jasek  , Eryk Jasek , Bruno Chwajoł , 

, Patryk Kursa (kap). , Paweł Kostuch, Jakub Ponisz, Dominik Zdebski,

Kamil Turakiewicz, Marcel Rozwadowski, Paweł Żuławiński,Kacper Jamka.

 

12.30  -  12.55

KS GDOVIA Gdów 6 - 0 KS CLEPARDIA II Kraków

 

Strzelcy bramek:

Patryk Kursa -2

Bruno Chwajoł

Marcel Rozwodowski

Jakub Ponisz-2

 

13.00  -  13.25

KS BOREK III Kraków  1- 1 KS GDOVIA Gdów

 

Strzelcy bramek:

Kacper Jamka

 

03-02-2013

 

 

Kadra na mecze:  Szymon Jasek  , Eryk Jasek , Bruno Chwajoł , 

, Patryk Kursa (kap). , Paweł Kostuch, Jakub Ponisz, Dominik Zdebski,

Kamil Turakiewicz, Marek Pilch, Bartłomiej Kozik, Hubert Grzesiak,Kacper Jamka.

 

 

10.30   -   10.55

KS GDOVIA Gdów  3 -  0 WKS WAWEL II Kraków

 

 

 

 

Strzelcy bramek:

Patryk Kursa 

Hubert Grzesiak 

Marcel Rozwodowski

Eryk Jasek

 

11.00  -  11.25

KS GDOVIA Gdów  0- 2 LKS PRĄDNIK Sułoszowa

10-02-2013

 

8.30 – 8.55

 SIEMACHA III Kraków  4 -  0 KS GDOVIA Gdów

 

 

9.30   -   9.55

MKS CRACOVIA II Kraków  3- 0 KS GDOVIA Gdów

Tabela rozgrywek

 

 

 


 

 

ogółem    
    M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Cracovia II 10 27 28-6 9 0 1 9 24 26-5 8 0 1 1 3 2-1 1 0 0
2 Siemacha III Kraków 10 25 53-5 8 1 1 10 25 53-5 8 1 1 0 0 0-0 0 0 0
3 Słowik Olkusz 10 24 24-12 8 0 2 8 21 21-7 7 0 1 2 3 3-5 1 0 1
4 Gdovia Gdów 10 19 25-14 6 1 3 3 6 9-2 2 0 1 7 13 16-12 4 1 2
5 LKS Prądnik Sułoszowa 10 18 22-13 5 3 2 0 0 0-0 0 0 0 10 18 22-13 5 3 2
6 Borek III Kraków 10 14 21-17 4 2 4 4 8 14-3 2 2 0 6 6 7-14 2 0 4
7 Salos I Kraków 10 13 30-16 4 1 5 6 10 26-6 3 1 2 4 3 4-10 1 0 3
8 Wawel II Kraków 10 8 13-29 2 2 6 1 1 3-3 0 1 0 9 7 10-26 2 1 6
9 Pogoń Skotniki 10 7 10-25 2 1 7 7 7 8-13 2 1 4 3 0 2-12 0 0 3
10 Clepardia II Kraków 10 4 9-49 1 1 8 2 0 4-8 0 0 2 8 4 5-41 1 1 6
11 AP Krzeszowice 10 0 5-54 0 0 10 5 0 4-20 0 0 5 5 0 1-34 0 0 5
 

 

 

 

   I LIGA ORLIKÓW

WIELICZKA

                                                         Sezon 2012/2013  

 

   RUNDA II – Wiosna 2013


Klasyfikacja strzelców sezonie 2012/2013.

 1. Bruno Chwajoł                14

 2. Patryk Kursa                    11

 3. Marcel Rozwadowski       7

    Kamil Turakiewicz            6

 4. Kacper Jamka                  4

 5. Szymon Jasek                  3

    Eryk Jasek                         3

    Jakub Ponisz                     4

 6. Marek Pilch                       3

 7. Paweł Kostuch                 1

    Hubert Grzesiak                1

    Jakub Domagała               1

 8.  samobójcza                     2

 

                FC Gwarek  -  Gdovia 

Strzelcy bramek dla Gdovi :

Chwajoł Bruno  -2

Szymon Jasek -1

Jakub Ponisz -2

Hubert Grzesiak -1

Marcel Rozwadowski -1

Paweł Kostuch-1

 Jamka Kacper-1

 

                SF Staniątki  5 - 2  Gdovia 

 

Strzelcy bramek dla Gdovi :

Chwajoł Bruno  -1

 Jamka Kacper-1

 

        Złomex Branice 7 - 2 Gdovia 

Strzelcy bramek dla Gdovi :

Pilch Marek -1

Rozwadowski Marcel -1

 

  Górnik Wieliczka 5 - 2 Gdovia

 

Strzelcy bramek dla Gdovi :

Chwajoł Bruno  -1

Ponisz Jakub -1


Następny mecz.

 

 Poniediałek 06.05.2013 godz. 17:45 Orlik Gdów

   Gdovia 3 -  1 Raba Dobczyce 

 

Strzelcy bramek dla Gdovi :

 

Chwajoł Bruno  -2

Kursa Patryk -1

 

 


 Piątek 26.04.2013 godz. 16:00 Orlik Gdów

   Gdovia  2 - 2  Zorza Przebieczany 

 

Gdovia  w składzie:

  • Szymon Jasek  (br.)
  • Eryk Jasek
  •  Bruno Chwajoł 
  • Patryk Kursa (kap)
  • Jakub Ponisz
  • Paweł Żuławińsski
  • Hubert Grzesiak
  • Marek Pilch
  • Patryk Zdebski
  • Kacper Jamka
  • Mateusz Góral
  • Marcel Rozwadowski

Strzelcy bramek dla Gdovi :

Kursa Patryk  -1

Ponisz Jakub -1

 

 


 

 Piątek 19.04.2013 godz. 17:45 Orlik Gdów

   Gdovia   4 - 4 Piast Łapanów 

 Gdovia  w składzie:

  • Szymon Jasek  (br.)
  • Eryk Jasek
  •  Bruno Chwajoł 
  • Patryk Kursa (kap)
  • Jakub Ponisz
  • Paweł Żuławińsski
  • Hubert Grzesiak
  • Marek Pilch
  • Bartłmiej Kozik
  • Patryk Zdebski
  • Kacper Jamka
  • Paweł Kostuch

Strzelcy bramek dla Gdovi :

Bruno Chwajoł - 4

 

 


Piątek 12.04.2013 godz. 17:45 Orlik Gdów

            Gdovia   3-1  Górnik Wieliczka 

 Gdovia  w składzie:

  • Szymon Jasek  (br.)
  • Eryk Jasek
  •  Bruno Chwajoł
  • Patryk Kursa (kap)
  • Jakub Ponisz
  • Kamil Turakiewicz
  • Marcel Rozwadowski 
  • Paweł Żuławińsski
  • Hubert Grzesiak
  • Marek Pilch
  • Ignacy kotlarczyk
  • Bartłmiej Kozik

Strzelcy bramek dla Gdovi :

P.Kursa -1;   B.Chwajoł -1;  K.Turakiewicz-1.

 

 


 

I LIGA ORLIKÓW SEZON 2012/2013

 

Runda II – WIOSNA 2013                

 

Kolejka: 10 w dniach 13/14-04-2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lp.

       Nazwa      Drużyny

 

Data

Godz.

Wynik

Zmiany meczu/pismo nr.

56

Gdovia Gdów

Wieliczanka Wieliczka

11-04-2013

19:15

 

 

57

FC Gwarek

Górnik Wieliczka

16-04-2013

18:00

 

Za zgodą Górnika

58

Złomex Branice

 Zorza Przebieczany

14-04-2013

12:00

 

 

59

Piast Łapanów

Szkoła Futbolu

14-04-2013

14:00

 

 

60

Raba Dobczyce

 pauza

13-04-2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 11 w dniach 20/21-04-2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lp.

       Nazwa Drużyny

 

Data

Godz

Wynik

Zmiany meczu/pismo nr.

61

FC Gwarek

Szkoła Futbolu

21-04-2013

12:30

 

 

62

Raba Dobczyce

Zorza Przebieczany

20-04-2013

10:00

 

 

63

Górnik Wieliczka

Wieliczanka Wieliczka

21-04-2013

11:00

 

 

64

Gdovia Gdów

Piast Łapanów

19-04-2013

17:45

 

Za zgodą Piasta

65

Złomex

pauza

20-04-2013

 

 

 

 

Kolejka: 12 w dniach 27/28-04-2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lp.

       Nazwa Drużyny

 

Data

Godz

Wynik

Zmiany meczu/pismo nr.

66

Złomex Branice

Szkoła Futbolu Staniątki

27-04-2013

12:00

 

 

67

FC Gwarek

Raba Dobczyce

27-04-2013

14:00

 

 

68

Gdovia Gdów

Zorza Przebieczany

26-04-2013

16:00

 

Za zgodą Zorzy

69

Górnik Wieliczka

Piast Łapanów

28-04-2013

11:00

 

 

70

Wieliczanka Wieliczka

pauza

27-04-2013

 

 

 

 

 

         

 

Kolejka: 13 w dniach 04/05-05-2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lp.

       Nazwa Drużyny

 

Data

Godz

Wynik

Zmiany meczu/pismo nr.

71

Szkoła Futbolu Staniątki

Zorza Przebieczany

05-05-2013

12:00

 

(orlik Podłęże)

72

Złomex Branice

FC Gwarek

04-05-2013

14:00

 

 

73

Gdovia Gdów

Raba Dobczyce

06-05-2013

17:45

 

(za zgodą Raby)

74

Wieliczanka Wieliczka

Piast Łapanów

05-05-2013

14:30

 

 

75

Górnik Wieliczka

pauza

04-05-2013

 

 

 

 

 

         

Kolejka: 14 w dniach 11/12-05-2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lp.

       Nazwa Drużyny

 

Data

Godz

Wynik

Zmiany meczu/pismo nr.

76

Szkoła Futbolu Staniątki

Wieliczanka Wieliczka

11-05-2013

11:00

 

(orlik Krzyszkowice)

77

Złomex Branice

Raba Dobczyce

11-05-2013

?????

 

 

78

Zorza Przebieczany

Piast Łapanów

10-05-2013

16:30

 

 

79

Górnik Wieliczka

Gdovia Gdów

13-05-2013

19:30

 

Za zgodą Gdovii

80

FC Gwarek

pauza

11-05-2013

 

 

 

 

Kolejka: 15 w dniach 18/19-05-2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lp.

       Nazwa Drużyny

 

Data

Godz

Wynik

Zmiany meczu/pismo nr.

81

Szkoła Futbolu Staniątki

Raba Dobczyce

18-05-2013

12:00

 

(orlik Niepołomice)

82

Wieliczanka Wieliczka

Złomex Branice

19-05-2013

10:30

 

 

83

Piast Łapanów

FC Gwarek

19-05-2013

11:00

 

 

84

Górnik Wieliczka

Zorza Przebieczany

19-05-2013

12:00

 

 

85

Gdovia Gdów

pauza

18-05-2013

 

 

 

 

Kolejka: 16 w dniach 25/26-05-2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lp.

       Nazwa Drużyny

 

Data

Godz

Wynik

Zmiany meczu/pismo nr.

86

Wieliczanka Wieliczka

FC Gwarek

26-05-2013

14:00

 

 

87

Piast Łapanów

Raba Dobczyce

25-05-2013

?????

 

 

88

Szkoła Futbolu Staniątki

Górnik Wieliczka

25-05-2013

11:00

 

(orlik Solne Miasto)

89

Złomex Branice

Gdovia Gdów

27-05-2013

17:00

 

Za zgodą obydwu stron

90

Zorza Przebieczany

pauza

25-05-2013

 

 

 

 

 

         

Kolejka: 17 w dniach  01/02-06-2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lp.

       Nazwa Drużyny

 

Data

Godz

Wynik

Zmiany meczu/pismo nr.

91

Szkoła Futbolu Staniątki

Gdovia Gdów

31-05-2013

17:30

 

Za zgodą Gdovii
(orlik Podłęże)

92

Złomex Branice

Górnik Wieliczka

01-06-2013

11:00

 

 

93

Zorza Przebieczany

FC Gwarek

05-06-2013

17:30

 

Za zgodą Gwarka

94

Raba Dobczyce

Wieliczanka Wieliczka

01-06-2013

10:00

 

 

95

Piast Łapanów

pauza

01-06-2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejka: 18 w dniach 8/9-06-2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lp.

       Nazwa Drużyny

 

Data

Godz

Wynik

Zmiany meczu/pismo nr.

96

Piast Łapanów

Złomex Branice

09-06-2013

11:00

 

 

97

FC Gwarek

Gdovia Gdów

09-06-2013

11:00

 

 

98

Zorza Przebieczany

Wieliczanka Wieliczka

09-06-2013

11:00

 

 

99

Raba Dobczyce

Górnik Wieliczka

09-06-2013

11:00

 

 

100

Szkoła Futbolu Staniątki

pauza

09-06-2013

11:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

   

   RUNDA I – jesień 2012

Klasyfikacja strzelców Orliki  po rundzie I :

  1. Patryk Kursa                     9
  2. Bruno Chwajoł                  8
  3. Marcel Rozwadowski        6
  4. Kamil Turakiewicz            5
  5. Kacper Jamka                   4
  6. Szymon Jasek                   3 
  7. Eryk Jasek                         3
  8. Jakub Ponisz                     2 
  9. Marek Pilch                       2
  10. Paweł Kostuch                  1
  11. Jakub Domagała               1  
  12. Hubrt Grzesiak                  1
  13. samobójcze                       2

 

 

 

 

Wyniki meczów i terminarz.


 

Gdovia I  - Złomex Branice         3-0  wo.     

 

Skład drużyny : Szymon Jasek   , Bruno Chwajoł , Patryk Kursa (kap.,  Jakub Domagała  , Paweł Kostuch, Kacper Jamka , Paweł Żuławiński,  Hubert Gerzesiak, Marek Pilch, Dominik Zdebski.

 

Gdovia II - Gdovia I      3-4                         

 

 

Strzelcy bramek:

 Hubert Grzesiak          -1

Marek Pilch                  -1

Szymon Jasek             -2

 

Skład drużyny : Szymon Jasek  , Marcel Rozwadowski , Eryk Jasek , Bruno Chwajoł , Jakub Ponisz

, Patryk Kursa (kap.,  Jakub Domagała  , Paweł Kostuch, Kacper Jamka ,Kamil Turakiewicz, Paweł

Żuławiński,  Hubert Gerzesiak, Marek Pilch, Bartłomiej Kozik, Dominik Zdebski, Ignacy Kotlarczyk.

 

 Zorza Przebieczany  - Gdovia I      3-1

 

 

Skład drużyny : Szymon Jasek  , Marcel Rozwadowski , Eryk Jasek , Bruno Chwajoł , Patryk Kursa (kap., Paweł Kostuch, ,Kamil Turakiewicz, Hubert Gerzesiak, , Kacper Jamka,Jakub Ponisz .

Srzelcy bramek:

 Bruno Chwajoł             -1


 

Gdovia I - FC Gwarek           7-1  

 

Srzelcy bramek:

 Bruno Chwajoł             -1

Marcel Rozwadowski    -2

Patryk Kursa                   -1

Eryk Jasek                       -1

Kamil Turakiewicz         -1

Paweł Kostuch                -1

 

Skład drużyny : Szymon Jasek  , Marcel Rozwadowski , Eryk Jasek , Bruno Chwajoł , Patryk Kursa (kap., Paweł Kostuch, ,Kamil Turakiewicz, Hubert Gerzesiak, Marek Pilch, Bartłomiej Kozik, .

 


Gdovia I - Staniątki II             3-0   

 

Srzelcy bramek:

Bruno Chwajoł     -1

Marcel Rozwadowski     -1

Patryk Kursa                    -1

 

Skład drużyny : Szymon Jasek  , Marcel Rozwadowski , Eryk Jasek , Bruno Chwajoł , Jakub Ponisz

, Patryk Kursa (kap.,  Jakub Domagała (br.) , Paweł Kostuch, Kacper Jamka ,Kamil Turakiewicz, Paweł

Żuławiński,  Hubert Gerzesiak, Marek Pilch, Bartłomiej kozik, Dominik Zdebski.

 

 


Gdovia I -Górnik Wieliczka      3-2

 

 

Skład drużyny : Szymon Jasek  , Marcel Rozwadowski , Eryk Jasek , Bruno Chwajoł , Jakub Ponisz

, Patryk Kursa (kap.,  Jakub Domagała (br.) , Paweł Kostuch, Kacper Jamka ,Kamil Turakiewicz. 

 

 

Marcel Rozwadowski -  1

Kacper Jamka               -1

Patryk Kursa                   -1


Piast Łapanów - Gdovia I    2-1  

 

 

Skład drużyny : Szymon Jasek  , Hubert Grzesiak , Eryk Jasek  , Patryk Kursa (kap.) ,  Jakub Domagała (br.) , Paweł Kostuch, Marek Pilch, Kamil Turakiewicz,  Kacper Jamka  , Marcel Rozwadowski.

 

Strzelec brameki:

Kamil Turakiewicz        -1


 

Raba Dobczyce -Gdovia I     1-11  

Skład drużyny : Szymon Jasek  , Hubert Grzesiak , Eryk Jasek , Bruno Chwajoł , Jakub Ponisz (kap.) , Patryk Kursa ,  Jakub Domagała (br.) , Paweł Kostuch, Marek Pilch,Kamil Turakiewicz. 

 

Strzelcy bramek:

 Bruno Chwajoł             -1

Kamil Turakiewicz        -3

Patryk Kursa                   -3

Eryk Jasek                       -2

Marek Pilch                       -1

Szymon Jasek                 -1

 

Gdovia I -S F Staniątki  4 -5

Skład drużyny : Szymon Jasek (br.) , Hubert Grzesiak , Eryk Jasek , Bruno Chwajoł , Jakub Ponisz , Patryk Kursa , Kacper Jamka , Jakub Domagała (kap.) , Paweł Żuławiński , Marcel Rozwadowski ,Paweł Kostuch, 

 

 

Strzelcy bramek:

 Bruno Chwajoł             -2

Kacper Jamka               -1

Patryk Kursa                   -1


 

Wieliczanka - Gdovia I      1- 13 

Skład drużyny : Szymon Jasek (br.) , Hubert Grzesiak (kap.), Eryk Jasek , Bruno Chwajoł , Jakub Ponisz , Patryk Kursa , Kacper Jamka , Jakub Domagała , Paweł Żuławiński , Marcel Rozwadowski .

Strzelcy bramek:

 Marcel Rozwadowski - 2

Jakub Domagała          -1 

Kacper Jamka               -2

Patryk Kursa                   -2

Jakub Ponisz                  -2

Bruno Chwajoł               -2

samob.                            -2


 

                                                         

 

 

 

 

 

Archiwalne wiadomości z sezonu 2011-2012.

 

II Turniej Orlików Gdovia -Trokos Cup 2012

W sobotę, 4 sierpnia2012r., odbył się II Turniej Piłki Nożnej Orlików Gdovia –Trokos Cup 2012 . Organizatorami turnieju był Ludowy Klub Sportowy Gdovia Gdów we współpracy z Urzędem Gminy Gdów.

W turnieju o Puchar Wójta Gminy Gdów wzięły udział następujące zespoły: Raba Dobczyce, dwie drużyny Krakus Swoszowice, Zorza Przebieczany, Piast Łapanów, Szkółka Piłkarska, Trzciana, Górnik Wieliczka oraz gospodarze turnieju Gdovia Gdów (trzy drużyny reprezentujące roczniki 2001, 2002, 2003).

Klasyfikacja końcowa Turnieju Gdovia-Trokos Cup 2012 :
1 miejsce – Gdovia 2001 Gdów
2 miejsce- Raba I Dobczyce
3 miejsce- Górnik Wieliczka
4 miejsce- Gdovia  2002 Gdów
5 miejsce- Zorza Przebieczany
6 miejsce- Krakus Swoszowice
7 miejsce- Gdovia 2003 Gdów 
8 miejsce- Szkoła Fudbolu Trzciana
9 miejsce- Piast Łapanów 
10 miejsce- Raba II Dobczyce

Skład zwycięskiej drużyny Gdovia 2001: Grzegorz Matuszyk (br.), Jakub Palonek, Jakub Kominiak, Dawid Żuławiński, Karol Dębowski, Eryk Pająk, Piotr Małek, Dawid Słabosz, Maciej Tobiasz (kap.).

Organizatorzy serdecznie dziękują za pomoc p. Annie Jasek oraz p. Marcinowi Małkowi, zawodnikom z drużyny juniorów: Adrianowi Łapczyńskiemu, Mateuszowi Słaboszowi i Dominikowi Feliksowi oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania turnieju.

Sponsorami turnieju byli:
- Hurtownia Trokos Gdów,
- Hurtownia Jędruś Gdów,
- Firma Krebo s.c. Kraków, 
- Urząd Gminy Gdów.

 

Gdovia Orliki –Trokos Cup 2012

Turniej Piłki Nożnej Orlików 2001 i młodszych sobota 4 .08.2012

Sponsorzy: Gmina Gdów, Wójt Gminy Gdów Zbigniew Wojas, Hurtownia  Trokos Gdów, Firma Dziewiarska Crebo Kraków, Hurtownia Jędruś Gdów.

Zapraszamy drużyny i kibiców na pasjonujące mecze.

 

                      Grupa  A

1.     Gdovia 2001                                                            

2.     S F Trzciana

3.     Raba II Dobczyce

4.     Zorza Przebieczany

5.      Górnik  Wieliczka

           Grupa  B

  1.  Gdovia 2002

   2. Raba I Dobczyce

   3. Piast Łapanów

   4. Krakus Swoszowice

   5.  Gdovia 2003

 

Proszę drużyny o przybycie na mecze 30 min. wcześniej.

Drużyny maksymalnie 10 osobowe, gramy 6+1, zmiany hokejowe.

Mecze 2x10 min. zgodnie z harmonogramem rozgrywek, rozgrywane na Boisku LKS Gdovia Gdów ul. Krakowska 398 w dniu 04.08.2012.

Harmonogram meczy:

                   Boisko 1                                                                    Boisko 2

9:00   Gdovia 2001- Górnik                                Gdovia 2002-Gdovia 2003 

9:25     SF Trzciana -Raba II                                                    Raba I- Piast     

9:50      Zorza-Gdovia 2001                                         Krakus-  Gdovia 2002

10:15      Górnik-Raba II                                         Gdovia 2003-Piast

10:40       SF Trzciana-Zorza                                                Raba I-Krakus

11:05       Gdovia 2001- Raba II                                        Gdovia 2002-Piast

11:30          Górnik-Zorza                                            Gdovia2003-Krakus

11 :55        Gdovia 2001-SF Trzciana                                 Gdovia 2002-2-Raba I

12:20       Raba II-Zorza                                                                 Piast-Krakus

12:45       Górnik- SF Trzciana                                         Gdovia 2003-Raba I

 

13:30   mecz o 9 miejsce           5A-5B   (Boisko 1)

13:45   mecz o 7 miejsce          4A-4B   (B2)

14:00    mecz o 5 miejsce        3A-3B     (B1)

14:15  mecz o 3 miejsce          2A-2B     (B2)

14:30   mecz o 1 miejsce         1A-1B       (B1)

15:00  zakończenie turnieju     

 

Lista na Turniej KKS Albertus Kraków  niedziela 17-06-2012

Prroszę potwierdzić obecność u trenera A. Marszałka na treningu w wtorek i środę ,oraz zgłosić kto z rodziców pojedzie samochodem, informacja o godzinie  zbiórki będzie na stronie internetowej.    Koszt turnieju 10zł.

Turniej w systemie holenderskim każdy grał na własny rachunek w drużynach mieszanych.

1.       Domagała Jakub - 76pkt.- 7 miejsce w turnieju na 64 zawodników 

2.       Orzechowski Adrian-45pkt.

3.       Bruno Chwajoł-53pkt.

4.       Grzesiak Hubert -

5.       Kursa Patryk -55pkt.

6.       Słabosz Dawid -42 pkt.

7.       Małek Piotr -68pkt.

8.       Tobiasz Maciej-58pkt.- 1 miejsce w konkursie żonglerki 54 podbicia

9.       Palonek Jakub-59pkt.

10.   Turakiewicz Kamil-

11. Dębowski Karol -39pkt

 

 

Motto Klubu: Wszyscy pracujemy dla dobra Klubu

aby zbliżyć się do Ekstraklasy ,a nie do C-klasy.

Uwaga pomagamy na Festiwalu w Podolanach

W  sobotę 2 czerwca zawodnicy którzy się zgłosili do pomocy , zbiórka w Podolanach na wyznaczonym boisku o godz. 13.30 ,proszę zabrać dresy ortaliony i buty sportowe.

 

Chwajoł Bruno

Domagała Jakub

Grzesiak Hubert

Matuszyk Grzegorz

Orzechowski Adrian

Pająk Eryk

Ponisz Jakub

Słabosz Dawid

Tobiasz Maciej

Turakiewicz Kamil

 

 

 

 

 

Zajęcia treningowe odbywają się

Trener - Zbigniew Feliks   606 702 185

 

Kadra grupy A :

 

Chwajoł Bruno

Dębowski Karol 

Domagała Jakub

Grzesiak Hubert

Kursa Patryk

Małek Piotr

Matuszyk Grzegorz

Orzechowski Adrian

Pająk Eryk

Palonek Jakub

Ponisz Jakub

Słabosz Dawid

Tobiasz Maciej

Turakiewicz Kamil

Żuławiński Dawid

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TEST SPRAWNOŚCIOWY 02.04.2012 Orliki Gdovia

Miejsce

Kadra

 A/B

Imię i nazwisko

Suma

Pkt

 

Pkt.

Sprint

30 m

 

Pkt.

Żongle.

ilość

podbić

 

Pkt.

Tor

przesz-

kód

1          A

Piotr Małek

4

1

5,08

2

30

1

18,30

        A

Maciej Tobiasz

8

5

5,55

1

49

2

20,70

3         A      

Dawid Słabosz

9

2

5,16

4

8

4

22,80

4          A

Dawid Żuławiński

16

4

5,47

7

5

5

23,50

5          

Andrzej Midura

17

5

5,49

9

3

3

20,90

6        

Piotr Matras

19

3

5,46

9

3

7

25,80

7         A

Adrian Orzechowski

23

8

5,74

9

3

16

30,80

8         B

Piotr Wrześniak

24

12

5,84

9

3

13

29,20

8         B

Jakub Kominiak

24

22

6,24

6

6

6

24,50

9         A

Grzegorz Matuszyk

25

6

5,57

8

4

11

26,70

9         B

Artur Waśniowski

25

7

5,64

9

3

9

26,00

9          A

Patryk Kursa

25

10

5,78

7

6

8

25,90

10         

Jakub Szostak

26

9

5,76

3

10

14

29,30

11        

Bruno Chwajoł

28

14

5,87

9

3

15

30,50

12        B

Szymon Jasek

31

16

5,94

10

2

5

23,50

13        B

Paweł Żuławinski

33

13

5,85

9

3

17

33,50

14       B

Eryk Jasek

38

19

5,99

9

3

10

26,40

 15       

Jakub Seweryn

39

18

5,98

9

3

12

27,70

 16     

Dawid Wieliczko

40

11

5,81

9

3

20

35,60

17       B

Bartłomiej Rybak

42

22

6,24

9

3

11

26,70

18        B

Marcel Rozwadowski

43

20

6,06

8

5

15

29,50

19        B

 Szymon Śliwiński

44

15

5,92

10

2

19

35,00

        

Jakub Palonek

-

           

         

Eryk Pająk

-

           

        

Jakub Domagała

-

           
                 

   

Jakub  Ponisz

             

       

Kamil Turakiewicz

-

           

           

Hubert Grzesiak

-

 

 

 

 

 

 

           

Karol Dębowski

-

 

 

 

 

 

 

 

Dawid Paszkot

-

           
                 
                 

    

 Kacper Chanek

-

 

 

 

 

 

 

          

Bartłomiej Świeży

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TEST SPRAWNOŚCIOWY 26.10.2011 Orliki Gdovia

Miejsce

Kadra

 A/B

Imię i nazwisko

Suma

Pkt

 

Pkt.

Sprint

30 m

 

Pkt.

Żongle.

ilość

podbić

 

Pkt.

Tor

przesz-

kód

1          A

Jakub  Ponisz

8

1

5,34

4

12

3

20,65

2               A      

Dawid Słabosz

11

4

5,69

5

8

2

19,43

3          A

Grzegorz Matuszyk

13

2

5,44

7

6

4

21,34

3          A

Piotr Małek

13

7

5,99

5

8

1

19,34

4          A

Maciej Tobiasz

15

5

5,71

1

61

9

22,43

5          A

Patryk Kursa

16

3

5,66

6

7

7

22,01

6          A

Jakub Palonek

22

10

6,11

2

33

10

22,76

7          A

Eryk Pająk

24

9

6,09

10

3

5

21,51

8          A

Jakub Domagała

25

7

5,99

6

7

12

23,84

9          A

Dawid Żuławiński

27

6

5,93

11

2

14

25,14

10        A

Jakub Knapik

28

16

6,79

6

7

6

21,66

10        A

Kamil Turakiewicz

28

8

6,01

5

8

15

25,26

            A

Hubert Grzesiak

-

 

 

 

 

 

 

            A

Karol Dębowski

-

 

 

 

 

 

 

            A

Adrian Orzechowski

-

 

 

 

 

 

 

11        B

Eryk Jasek

32

10

6,27

11

2

11

23,56

12        B

Szymon Jasek

33

15

6,76

10

3

8

22,18

13        B

Piotr Wrześniak

34

11

6,42

10

3

13

24,11

14        B

Jakub Kominiak

36

13

6,52

5

8

18

27,79

15        B

Dawid Paszkot

42

19

7,06

7

6

16

27,41

15        B

Paweł Żuławinski

42

12

6,47

11

2

19

27,84

16        B

Paweł Kostuch

43

20

7,84

3

15

20

28,10

16        B

Bartłomiej Rybak

43

18

7.03

8

5

17

27,48

17        B

Marcel Rozwadowski

44

14

6,59

9

4

21

29,95

18        B

Artur Waśniowski

51

17

6,86

11

2

23

39,19

18        B

Śliwiński Szymon

51

17

6,86

12

1

22

35,43

            B

Kacper Zabdyr

-

 

 

 

 

 

 

            B

Hubert Rakoczy

-

 

 

 

 

 

 

            B

Filip Kasprzyk

-

 

 

 

 

 

 

            B

Kacper Chanek

-

 

 

 

 

 

 

 

TURNIEJ BRONOWIANKA CUP 2012

24 marca 2012 

Skład drużyny:

G.Matuszyk , J.Palonek, J.Domagała, H. Grzesiak, M.Tobiasz, D. Słabosz, P. Kursa, P. Małek.

Nasze mecze:

GDOVIA- HUTNIK 0:2

GDOVIA-ALBERTUS1:0

Strzelec bramki-P.Kursa

GDOVIA-JADWIGA 1:4

Strzelec bramki - D.Słabosz

GDOVIA-AKADEMIA 21  0:2

Mecz o 9miejsce

GDOVIA- BOREK 2:O

Strzelcy bramek- P.Małek ,J. Słabosz. 

IV  TURNIEJ ORLIKÓW  PPN WIELICZKA

 Biskupice 29 styczeń 2012 .

Klasyfikacja końcowa.

1-ALBERTUS KRAKÓW

2- ZORZA PRZEBIECZANY

3-SF STANIĄTKI

4-GDOVIA GDÓW

5-GWAREK WIELICZKA

6-ZŁOMEX BRANICE

7-NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO

8-SP ŁAZANY

Nasze mecze:

Nadwiślanka Nowe Brzesko  1-2 Gdovia Gdów

Strzelcy bramek:  P.Matras-1 , J. Kominiak -1

S F Staniątki  6 - 0 Gdovia Gdów

Gdovia Gdów 6 - 1 SP Łazany

Strzelcy bramek:  P.Matras-2 , J. Kominiak -1 , J. Ponisz-3

półfinał:

Zorza Przebieczany 7 - 0  Gdovia Gdów

o 3 miejsce:

Gdovia Gdów 2 - 6 S F Staniątki

Strzelcy bramek:  P.Kostuch-1 , J. Ponisz -1 

 

Skład drużyny: K. Turakiewicz  , A. Orzechowski , J. Ponisz , J. Kominiak , E.pająk ,P. Kostuch ,

P. Matras , J. Ponisz .

 

 

 

Nasze wydatki w rundzie wiosna 2012.

Składki członkowskie wiosna 2012- 1500zł.

 Składka uzupełniająca wiosna 2012- 170 zł.

      Składka przekazana do Klubu 1670zł.

 

Sparing z drużyną Górnik Wieliczka ,wynajęcie hali -100 zł.

Sparing z SFS Staniątki , wynajęcie hali- 50 zł.

Dopłata do Turnieju w Krzeszowicach-25 zł.

Dopłata do turnieju Bronowianki-80 zł.

Badania  -560 zł.

Sprzęt sportowy bramkarski - 84

Sprzęt sportowy trenerski (gwizdek ,stoper) -140

Sprzęt sportowy trenerski (torba sportowa)- 76

Sprzęt sportowy koszulki znakujące- 455

Dopłata do turnieju Albertusa -20zł

Art.Spożywcze  -110zł

art. spożywcze 20zł 

Razem wydano w rundzie wiosna 2012r. = 1720.00zł

 

Wkład zawodników w wydatkach na potrzeby drużyny 1720 zł.

Nasze wydatki w rundzie jesień 2011.

   Zakupiono 20 dresów meczowych firmy Adidas za kwotę 3499,99zł.gdzie:

2000.00 zł wpłaty pozyskane podczas imprez ,

1000.00   wpłata sponsora ,

499.99    wpłata własna drużyny .

 

Składki członkowskie jesień 2011 przekazane do Klubu  -  1300zł.

 

Inne wydatki na potrzeby drużyny:

art.spożywcze - 29,75

bidony-               45,50

bidony-                61,00

dresy sportowe-499,99

art.spożywcze-     31,27

napoje -                 18,00

art. spożywcze     -20,70

art.spożywcze-      135,00

bluza dresowa-      60,00

napoje-                   10,49

art.spożywcze-       194,58

art. spożywcze-       70,00

art. spożywcze-        90,00

RAZEM=                    1266,28

W tym wkład zawodników w wydatkach 1260 zł.

 

 

Halowe Mistrzostwa Krakowa  2011/2012 Orliki  gr.C

Hala  Com – Com  Zone 

Kraków Nowa Huta ul. Ptaszyckiego 6

 

 

   Do finałów awansują po dwa najlepsze zespoły z gr. A i B, mistrzowie grup C, D i E oraz najlepsza druga drużyna z grup C, D i E -  Gdovia Gdów

Finały - 11 marca 2012 (niedziela)
Ćwierćfinały
15.00-15.25 para 1: A1 (Albertus I Kraków) - C2/D2/E2 (Gdovia Gdów)  
15.30-15.55 para 2: A2 (Akademia Piłkarska 21 I) - E1 (Akademia Piłkarska 21 III)
16.00-16.25 para 3: B1 (Górale Nowy Targ) - D1 (Górnik Libiąż)
16.30-16.55 para 4: B2 (Armatura I Kraków) - C1 (Cracovia III)
Półfinały
17.00-17.25 zwycięzca pary 1 - zwycięzca pary 3
17.30-17.55 zwycięzca pary 2 - zwycięzca pary 4
Finały
18.00-18.25 mecz o 3. miejsce
18.30-18.55 mecz o 1. miejsce


 

 

 

 

  ogółem    
    M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Cracovia III 10 27 30-4 9 0 1 6 15 17-4 5 0 1 4 12 13-0 4 0 0
2 Gdovia Gdów 10 27 42-7 9 0 1 3 9 7-1 3 0 0 7 18 35-6 6 0 1
3 Jadwiga II Kraków 10 20 19-10 6 2 2 2 3 3-3 1 0 1 8 17 16-7 5 2 1
4 Hutnik III Kraków 10 15 33-20 5 0 5 10 15 33-20 5 0 5 0 0 0-0 0 0 0
5 Wieczysta Kraków 10 13 17-14 3 4 3 0 0 0-0 0 0 0 10 13 17-14 3 4 3
6 Salos Kraków 10 12 11-20 3 3 4 7 7 8-18 2 1 4 3 5 3-2 1 2 0
7 Borek II Kraków 10 11 13-21 3 2 5 5 5 7-8 1 2 2 5 6 6-13 2 0 3
8 Piast Skawina 10 10 8-19 2 4 4 1 3 2-1 1 0 0 9 7 6-18 1 4 4
9 Wanda Kraków 10 9 12-18 2 3 5 9 9 10-14 2 3 4 1 0 2-4 0 0 1
10 Armatura II Kraków 10 7 7-23 1 4 5 8 7 7-13 1 4 3 2 0 0-10 0 0 2
11 Albertus II Kraków 10 2 7-43 0 2 8 4 2 5-18 0 2 2 6 0 2-25 0 0 6

 

 11 grudnia 2011 mecz ćwierćfinałowy 

Gdovia Gdów  1-9 Albertus Kraków

Skład drużyny : G. Matuszyk (br.) , J. Palonek, H .Grzesiak, J. Domagała, D. Słabosz (kapitan), P. Małek,

M. Tobiasz, J.Ponisz, P. Kursa, D. Żuławiński, K. Dębowski, A. Orzechowski.

 

Strzelcy bramek:

 D. Słabosz   -1

 

Akademia Piłkarska 21 halowym mistrzem Krakowa orlików2012-03-11 21:22:00 RK

Drużyna Akademii Piłkarskiej 21 zdobyła tytuł halowego mistrza Krakowa w kategorii orlików. W finale podopieczni trenera Marka Koniecznego pokonali rewelację turnieju - Górali Nowy Targ 1-0.


Mecz o złoto stał na wysokim poziomie. Krakowianie grali techniczną piłkę, mieli dużo okazji, ale wykorzystali tylko jedną. W 5. minucie playmaker Akademii Jakub Wojtaszek strzelił z kilkunastu metrów w lewe "okienko". Piękny gol! Górale nieustępliwie i ambitnie dążyli do odrobienia straty, w końcówce mieli więcej sił i w ostatnich sekundach mogli doprowadzić do remisu, ale "bomba" Filipa Słowakiewicza trafiła w poprzeczkę.

Radość orlików Akademii była ogromna, choć chyba... spodziewana, bo zaraz po końcowym gwizdku chłopcy ubrali okolicznościowe koszulki z napisem: Halowy Mistrz Krakowa.

Puchary i medali wręczali Aleksander Hradecki, zasłużony trener, od lat organizator Halowych Mistrzostw Krakowa, przewodniczący Wydziału Szkolenia MZPN Lucjan Franczak oraz działacze MZPN i Podokręgu Kraków Marian Cygan, Wiesław Gawlik, Jerzy Gospodarczyk i Marian Jarek (dwaj ostatni czuwali na bieżąco nad przebiegiem meczów, które odbywały się od listopada).

HALOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA - ORLIKI (2001-2002), 11 marca 2012, hala Com Com Zone w Nowej Hucie

Ćwierćfinały
Albertus I Kraków - Gdovia Gdów 9-1
Gole: Wojciech Bielecki 5, Jakub Goncerz 2, Miłosz Drąg, Dawid Żakieta - Dawid Słabosz-1

Akademia Piłkarska 21 I - Akademia Piłkarska 21 III 6-0
Gole: Jakub Juszczak 2, Damian Zięba 2, Piotr Dzierżak, Jakub Wojtaszek

Górale Nowy Targ - Górnik Libiąż 3-0
Gole: Filip Słowakiewicz, Łukasz Hrapkowicz, Oskar Dziekan

Armatura I Kraków - Cracovia III 2-1
Gole: Jakub Gibadło, Mateusz Mazur - Krzysztof Janczewski

Półfinały
Górale Nowy Targ - Albertus I Kraków 3-1
Gole: Łukasz Hrapkowicz 2, Piotr Trybała - Wojciech Bielecki

Akademia Piłkarska 21 I - Armatura I Kraków 6-1
Gole: Jakub Wojtaszek 3, Damian Zięba 2, Jakub Juszczak - Oliwier Bacia

Finały
O 3. miejsce
Armatura I Kraków - Albertus I Kraków 3-2
Gole: Jakub Gibadło, Mateusz Mazur, Kacper Stolarz - Miłosz Drąg, Wojciech Bielecki

O 1. miejsce
Akademia Piłkarska 21 I - Górale Nowy Targ 1-0
1-0 Jakub Wojtaszek 5

Sędziował Wojciech Łężniak.

Składy drużyn

AKADEMIA PIŁKARSKA 21 I:
Patryk Oleksy, Jakub Juszczak, Mateusz Kardas, Adam Malisz, Jakub Mielec, Miłosz Wąchała, Jakub Wojtaszek, Damian Zięba, Piotr Dzierżak.

Trener: Marek Konieczny.

GÓRALE Nowy Targ:
Andrzej Darowski, Piotr Trybała, Filip Słowakiewicz, Łukasz Siaśkiewicz, Łukasz Hrapkowicz, Patryk Chrobak, Jakub Bugaj, Jan Waksmundzki, Oskar Dziekan, Szymon Łapsa, Adrian Batkiewicz.

Trener: Janusz Luberda.

ARMATURA I Kraków:
Miłosz Szymański, Kacper Janas, Kacper Stolarz, Jan Wojewoda, Jakub Gibadło, Mateusz Mazur, Kacper Bereda, Jakub Kamiński, Jakub Adamczyk, Mikołaj Wnuk, Oliwier Bacia, Szymon Maszczak, Bartosz Byliniak.
Trener: Konrad Korzeniowski.


ALBERTUS I Kraków:
Jakub Żarnowski, Jakub Łepkowski, Jakub Goncerz, Nikodem Kruszec, Kamil Wojcieszczak, Dawid Kłyż, Wojciech Bielecki, Dawid Żakieta, Miłosz Drąg, Patryk Jobczyk.
Trener: Dawid Kowalczyk.


AKADEMIA PIŁKARSKA 21 III:
Krzysztof Wróblewski, Kamil Baranek - Wiktor Orłoś, Arkadiusz Ziarko, Kamil Gałka, Robert Prochownik, Dawid Doroz, Adrian Surówka, Paweł Zabagło, Filip Lesak.

GÓRNIK Libiąż:
Eryk Bochenek, Piotr Kazienko, Dawid Celmer, Wojciech Grudziński, Maciej Grudziński, Kacper Łaski, Jakub Szumniak, Piotr Ślósarz, Aleksander Potoczny, Damian Wilczak.

CRACOVIA III:
Szymon Sowa, Nikodem Michura, Alan Piskorz, Paweł Czerniawski, Jakub Zegarek, Jakub Rokita, Krzysztof Janczewski, Krystian Sajnog, Bartłomiej Włoch.

GDOVIA Gdów:
Hubert Grzesiak, Patryk Kursa, Maciej Tobiasz, Adrian Orzechowski, Piotr Małek, Dawid Słabosz, Jakub Palonek, Grzegorz Matuszyk, Jakub Ponisz, Jakub Domagała, Dawid Żuławiński, Karol Dębowski.
 

 

 11 grudnia 2011

Gdovia Gdów 7- 1  Salos Kraków

Skład drużyny : G. Matuszyk (br.) , J. Palonek, H .Grzesiak, J. Domagała, D. Słabosz (kapitan), P. Małek, M. Tobiasz, J.Ponisz, P. Kursa, D. Żuławiński

Strzelcy bramek:

J. Domagała -1

 D. Słabosz   -3

M. Tobiasz   -1

P. Kursa      -2

 

 

12 listopada, 15:30

Armatura II Kraków 1 – 4 Gdovia Gdów

Skład drużyny : G. Matuszyk (br.) , J. Palonek, H .Grzesiak, J. Domagała, D. Słabosz, P. Małek, M. Tobiasz, J.Ponisz, P. Kursa, D. Żuławiński

Strzelcy bramek:

 D. Słabosz   -2

M. Tobiasz   -1

P. Kursa      -1

 

 

 

3 grudnia, 16:00

 Wanda Kraków 1 -  2 Gdovia Gdów

Skład drużyny : G. Matuszyk (br.) , J. Palonek, H .Grzesiak, D. Słabosz,

P. Małek, M. Tobiasz, P. Kursa, E. Pająk, K. Dębowski, K. Turakiewicz

Strzelcy bramek:

 D. Słabosz   -1

M. Tobiasz   -1

 

 

3 grudnia, 17:00

Hutnik III Kraków 1 –  8 Gdovia Gdów

Skład drużyny : G. Matuszyk (br.) , J. Palonek, H .Grzesiak, D. Słabosz,

P. Małek, M. Tobiasz, P. Kursa, E. Pająk, K. Dębowski, K. Turakiewicz

Strzelcy bramek:

 D. Słabosz       -2

M. Tobiasz       -1

P. Kursa          -1

P. Małek          -2

J. Palonek       -1

K. Turakiewicz-1

 

 

8 styczeń , 14.00

Cracovia III  2 – 0 Gdovia Gdów

Skład drużyny : G. Matuszyk (br.) , J. Palonek, H .Grzesiak, J. Domagała, D. Słabosz, P. Małek, M. Tobiasz,

P. Kursa, 

 

 

8 styczeń, 15.00

Borek II Kraków 0 -  3 Gdovia Gdów    w.

Skład drużyny : G. Matuszyk (br.) , J. Palonek, H .Grzesiak, J. Domagała, D. Słabosz, P. Małek, M. Tobiasz,

 P. Kursa, 

 

 

 

21 styczeń, 16.00

Gdovia Gdów  2 -  0 Piast Skawina

Skład drużyny : G. Matuszyk (br.) , H .Grzesiak, J. Domagała, D. Słabosz, P. Małek, M. Tobiasz    , P. Kursa,

D. Żuławiński ,E. Pająk ,  J.Ponisz.

21 styczeń, 16.30
 
Strzelcy bramek:
 
P .Małek-1
D .Słabosz-1

Gdovia Gdów  2 - 0  Wieczysta Kraków

Skład drużyny : G. Matuszyk (br.)  , H .Grzesiak, J. Domagała, D. Słabosz, P. Małek, M. Tobiasz,

 P. Kursa, D. Żuławiński ,E. Pająk ,  J.Ponisz.

Strzelcy bramek:
 
P .Małek-1
D .Słabosz-1

 

 

28 styczeń, 9.00

Albertus II Kraków 1 - 11 Gdovia Gdów

Skład drużyny : G. Matuszyk (br.)  , H .Grzesiak, J. Domagała, D. Słabosz, M. Tobiasz, P. Kursa, A. Orzechowski

 

Strzelcy bramek:

 D. Słabosz       -3

M. Tobiasz       -1

P. Kursa             -4

A. Orzechowski-1

J.Domagała      -2

 

28 styczeń 10.00

Gdovia Gdów 3 -  1 Jadwiga II Kraków

Skład drużyny : G. Matuszyk (br.)  , H .Grzesiak, J. Domagała, D. Słabosz, M. Tobiasz, P. Kursa, A. Orzechowski

 

Strzelcy bramek:

 D. Słabosz       -1

M. Tobiasz        -1

P. Kursa             -1

Klasyfikacja końcowa strzelców:

 

 

D. Słabosz       -14

P. Kursa             -9

M. Tobiasz       -6

J.Domagała      -3

P. Małek -3

A. Orzechowski-1

J.Palonek-1

K.Turakiewicz-1

 

 

Drużyny na Deichmann Mini Mistrzostwa Europy 2012.

ERYK PAJĄK - bramkarz

SZYMON JASEK - obrońca środkowy

DAWID ZULAWINSKI - obrońca prawy

JAKUB KOMINIAK- obrońca środkowy

PIOTR WRZEŚNIAK- obrońca lewy

PAWEL ZULAWINSKI - obrońca prawy

PAWEL KOSTUCH - napastnik

BARTŁOMIEJ RYBAK - obrońca środek

ANDRZEJ MIDURA- obrońca lewy

   Uwaga zbiórka na Turniej Deichmann w Klubie ul. Krakowska 398

w niedzielę  10 czerwca  Finały  BELGIA zbiórka o godz.8:00

Proszę posiadać ze sobą

  dodatkowo buty tzw. halówkina innych boiskach można grać w korkach.

Nieobecności proszę zgłaszać 508 430 854

Proszę zabrać oświadczenia,  legitymacje ,picie, kanapki ,sprzęt klubowy (ortaliony) , ręcznik.

Wyjazd samochodami prywatnymi.

 

Uwaga zbiórka na Turniej Deichmann w Klubie ul. Krakowska 398

w niedzielę  10 czerwca  Finały  SZKOCJA zbiórka o godz.7:50

 

Zespoły grające na Arenie Wrocław proszę posiadać ze sobą

  dodatkowo buty tzw. halówkina innych boiskach można grać w korkach.

Nieobecności proszę zgłaszać 604 61 41 65.

Proszę zabrać oświadczenia,  legitymacje ,picie, kanapki ,sprzęt klubowy (ortaliony) , ręcznik.

Wyjazd samochodami prywatnymi .

SZKOCJA zbiórka o godz. 7:50 w Klubie ul. Krakowska 398 , transport zabezpieczają Słabosz (kierownik drużyny),Tobiasz, Małek .

 

 

 

 

I RUNDA PLAY OFF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


„32” : BIALORUŚ (32) – IRLANDIA (33)  g. 8;00, W.               
„31” : CZARNOGÓRA (31) - UKRAINA (34) 
g. 8:00, N.  
„30” : BUŁGARIA (30) – SZWAJCARIA (35) g. 8:00, P.  
„29” : HISZPANIA (29) – WALIA (36) g. 8:00, G.                                                       
„28” : LUKSEMBURG (28) – ALBANIA (37) g. 8:30, W.
„27” : RUMUNIA (27) – AZERBEJDŻAN (38) 
g. 8:30, N.
„26” : POLSKA (26) - NIEMCY (39) g. 8:30, P
„25” : ANGLIA (25) - WATYKAN (40) g. 8:30, G.
‘24” : LITWA (24) - DANIA (41) g. 9:00, W.
„23” : SZKOCJA (23) - ANDORA (42) g. 9:00, N.
„22” : SZWECJA (22) - MOŁDAWIA (43) g. 9:00, P.
„21” : AUSTRIA (21) - FRANCJA (44) g. 9:00, G.
„20” : FINLANDIA (20) - CYPR (45) g. 9:30, W.
„19” : NORWEGIA (19) - SAN MARINO (46) g. 9:30, N.
„18” : ŁOTWA (18) - LIECHTENSTEIN(47) g. 9:30, P.
„17” : ROSJA (17) - BELGIA (48) g. 9:30, G.
„16” : PORTUGALIA (16) - ISLANDIA (49) g. 9:50, N.

 

 

 

 

 

 

 

 

 



II RUNDA  - 1/16 FINAŁU
A: MACEDONIA (1) – zwycięzca „32”  g. 10:20, N.                         
B: HOLANDIA (2) – zwycięzca „31” g. 10:20, P.
C: SŁOWENIA (3) – zwycięzca „30” g. 10:20, G.
D: SERBIA (4) – zwycięzca „29” g. 10:20, W.
E: SŁOWACJA (5) – zwycięzca „28” 
g. 11:20, N. 
F: GRECJA (6) – zwycięzca „27” g. 11:20, P. 
G: BOŚNIA I HERCEGOWINA (7) – zwycięzca „26” g. 11:20, G. 
H: TURCJA (8) – zwycięzca „25” g. 11:20, W. 
I: WŁOCHY (9) – zwycięzca „24” g. 11:50, N. 
J: CZECHY (10) – zwycięzca „23” g. 11:50, P. 
K: CHORWACJA (11) – zwycięzca „22” g. 11:50, G. 
L:  GRUZJA (12) – zwycięzca „21” g. 10:50, G. 
M:  IZRAEL (13) -zwycięzca „20” – wolny los dla zwycięzcy „20” z powodu nieobecności 10.06 Izraela
N: WĘGRY (14) -zwycięzca „19” g. 10:50, N
O:  ESTONIA (15) – zwycięzca „18” g. 10:50, P.
P: zwycięzca „16” –zwycięzca „17” g. 10:50, W.

III RUNDA - 1/8 FINAŁU
A – P
[zwycięzca tej pary meczowej przybiera symbol R]

B – O
[S]
C – N        
[T]               
D – M
[U]
E – L
[W]
F – K
[Y]
G – J
[Z]
H – I
[Ź]


IV RUNDA PLAY-OFF -  1/4 FINAŁU
R – Ź

(zwycięzca przybiera symbol I)
S – Z
(II)

T – Y              
(III)
U – W
(IV)


 

 

V RUNDA - 1/2 FINAŁU
I – IV

[1.]

                    
II - III
[2.]

 

 

 

 

 

KOLEJNOŚĆ DRUŻYN PO ROZGRYWKACH GRUPOWYCH

1. MACEDONIA
2. HOLANDIA 
3. SŁOWENIA
4. SERBIA
5. SŁOWACJA
6. GRECJA
7. BOŚNIA I HERCEGOWINA
8. TURCJA
9. WŁOCHY
10. CZECHY
11. CHORWACJA
12. GRUZJA
13. IZRAEL
14. WĘGRY
15. ESTONIA
16. PORTUGALIA                    
17. ROSJA
18. ŁOTWA
19. NORWEGIA
20. FINLANDIA
21. AUSTRIA
22. SZWECJA
23. SZKOCJA  (Gdovia I )
24. LITWA
25. ANGLIA
26. POLSKA
27. RUMUNIA
28. LUKSEMBURG
29. HISZPANIA
30. BUŁGARIA
31. CZARNOGÓRA
32. BIAŁORUŚ
33. IRLANDIA
34. UKRAINA
35. SZWAJCARIA
36. WALIA
37. ALBANIA                        
38. AZERBEJDŻAN
39. NIEMCY
40. WATYKAN
41. DANIA
42. ANDORA
43. MOŁDAWIA

44. FRANCJA      
45. CYPR
46. SAN MARINO
47.LIECHTENSTEIN                  
48. BELGIA (Gdovia II )
49. ISLANDIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I RUN

Grupa 3

Lp. Drużyna Mecze Punkty Br. zdobyte Br. stracone
1 Finlandia Kraków 14 39 47 3
2 Szkocja Kraków 14 36 38 14
3 Litwa Kraków 14 33 59 17
4 Anglia Kraków 14 30 53 34
5 Polska Kraków 14 29 39 14
6 Bułgaria Kraków 14 24 36 25
7 Białoruś Kraków 14 18 13 26
8 Irlandia Kraków 14 17 27 29
9 Albania Kraków 14 15 18 23
10 Azerbejdżan Kraków 14 15 21 37
11 Niemcy Kraków 14 15 15 24
12 Dania Kraków 14 11 21 38
13 Andora Kraków 14 11 16 37
14 Mołdawia Kraków 14 10 14 41
15 Belgia Kraków 14 3 8 63
 

 

 

SZKOCJA 

Trener : Zbigniew Feliks

 


Grzegorz  Matuszyk

bramkarz

Jakub Domagała

obrońca/bramkarz

Jakub Palonek

obrońca

Hubert Grzesiak

obrońca

Karol Dębowski

obrońca/pomocnik

Maciej Tobiasz

pomocnik/napastnik

Piotr Małek

pomocnik /napastnik

Dawid  Słabosz

pomocnik/napastnik

Patryk Kursa

napastnik

Adrian Orzechowski

rezerwowy- obrońca-pomocnik 

 

Nasze mecze
1 - 0
2 - 0
0 - 1
4 - 0
3 - 0
2 - 0
1 - 2
3 - 1
1 - 3
3 - 2
0 - 5
1 - 5
3 - 5
3 - 1

 

Strzelcy bramek:

 

Dawid Słabosz (2002)   Szkocja Kraków

12

 

 

Maciej Tobiasz (2001)   Szkocja Kraków

11

 

Piotr Małek (2001)   Szkocja Kraków 8

 

Patryk Kursa (2002)   Szkocja Kraków 5

 

Adrian Orzechowski (2002)   Szkocja Kraków 1

 

Belgia

Trener: Sławomir Kiszczyk

Szymon Jasek

bramkarz

Dawid Żuławiński

obrońca

Piotr Wrześniak

obrońca

Andrzej Midura

obrońca

Jakub Kominiak

obrońca /pomocnik

Bartłomiej Rybak

obrońca/pomocnik

Paweł Żuławiński

napastnik/bramkarz

Eryk Pająk

pomocnik/napastnik

Paweł Kostuch

pomocnik/napastnik

Jakub Ponisz 

rezerwowy- obrońca /pomocnik

 

 

Nasze mecze
0 - 8
0 - 5
1 - 3
0 - 6
2 - 0
1 - 7
0 - 2
2 - 5
1 - 4
7 - 0
0 - 5
1 - 4
0 - 4
0 - 3

 

 

 

 

Terminarz runda wiosenna 2012.

 
ORLIKI - 3
 (dwu rundowo) w sezonie 2011 / 2012  – II runda wiosna 2012 
Rocznik 2001 - 2002
 
XI kolejka 10/11 kwiecień Wtorek/środa
31. GKS GÓRNIK Wieliczka LKS  KRAKUS  Swoszowice Wtorek 10,00
32. LKS GWAREK  Śledziejowice LKS  KARPATY  Siepraw Wtorek 17,30
33. LKS GDOWIA   Gdów -KS KOLEJARZ Prokocim  Kraków Wtorek 18,00
                                       1-2
Bramki:
Piotrr Małek -1
 
XII kolejka 14/15 kwiecień Sobota / niedziela
34. LKS GDOWIA  Gdów- LKS GÓRNIK  Wieliczka           Sobota 10,00 
                                      6-3
Bramki :
Piotr Małek -2
Maciej Tobiasz-2
Bruno Chwajoł-1
Jakub Ponisz-1
 
35. LKS  KRAKUS  Swoszowice LKS GWAREK  Śledziejowice Sobota 11,00
36. KS  KOLEJARZ Prokocim  Kraków  LKS  KARPATY  Siepraw Niedziela 10,00
 
XIII kolejka 21/22 kwiecień Sobota / niedziela
37. LKS  KARPATY Siepraw LKS  KRAKUS  Swoszowice Sobota 10,00
38. LKS GÓRNIK  Wieliczka KS  KOLEJARZ Prokocim  Kraków  Sobota 10,30
39. LKS GWAREK  Śledziejowice- LKS GDOWIA  Gdów Niedziela 15,00
  
 3-0
Nie odbyty
 
XIV kolejka 28/29 kwiecień Sobota / niedziela
40. LKS GDOWIA  Gdów LKS - KARPATY  Siepraw          Piątek 18,00
 
1-11
Jakub Szostak
 
41. GKS GORNIK  Wieliczka LKS GWAREK  Śledziejowice  Sobota 10,30
42. KS  KOLEJARZ Prokocim  Kraków  LKS  KRAKUS  Swoszowice Niedziela 10,00
 
XV  kolejka 1 / 2 maj Wtorek/środa
43. LKS  KARPATY  Siepraw GKS GORNIK  Wieliczka Wtorek 10,00
44. LKS  KRAKUS  Swoszowice- LKS GDOWIA  Gdów Wtorek 10,00
 
4-4
Jakub Szostak - 3
Andrzej Midura - 1
 
45. LKS GWAREK  Śledziejowice KS Kolejarz Prokocim Kraków  9-05 Środa 17,30
 
XVI kolejka 3 maj Czwartek
46. LKS  KRAKUS  Swoszowice LKS GÓRNIK Wieliczka Czwartek 12,00
47. KS  KOLEJARZ Prokocim  -Kraków LKS GDOWIA  Gdów Czwartek 12,00
 
8-1
 
Andrzej Midura
 
48. LKS  KARPATY  Siepraw LKS GWAREK  Śledziejowice Czwartek 12,00
 
XVII  kolejka 12/13 maj Sobota / niedziela
49. LKS  KARPATY  Siepraw KS  KOLEJARZ Prokocim  Kraków  Sobota 10,00
50. LKS GÓRNIK  Wieliczka LKS GDOWIA  Gdów                 Sobota 10,30
 
5-1
Jakub Szostak
51. LKS GWAREK  Śledziejowice LKS  KRAKUS  Swoszowice Sobota 11,30
 
XVIII  kolejka  19/20 maj Sobota / niedziela
52. LKS GDOWIA  Gdów LKS GWAREK  Śledziejowice  18-05 Piątek 18,00
53. KS  KOLEJARZ Prokocim  Kraków  LKS GÓRNIK  Wieliczka Sobota 10,00
54. LKS  KRAKUS  Swoszowice LKS  KARPATY Siepraw          Sobota 10,00
 
8-6
 
Strzelcy bramek:
P. Małek-2
J. Ponisz-1
B.Chwajoł-1
P.Kursa-3
D.Słabosz-1
 
XIX  kolejka 26/27 maj Sobota/niedziela
55. LKS  KARPATY  Siepraw  8-3 LKS GDOWIA  Gdów Sobota 10,00
 
Strzelcy bramek:
P, Kursa-1
J. Ponisz-1
 
56. LKS  KRAKUS  Swoszowice KS  KOLEJARZ Prokocim  Kraków  Sobota 14,00
57. LKS GWAREK  Śledziejowice GKS GORNIK  Wieliczka Niedziela 16,00
 
XX  kolejka  2/3czerwiec Sobota/niedziela
58. LKS GDOWIA  Gdów LKS 1-6  KRAKUS  Swoszowice      1-06 Piątek 18,00
 
Strzelcy bramek:
Andrzej Midura-1
 
59. KS  KOLEJARZ Prokocim  Kraków  LKS GWAREK  Śledziejowice Sobota 10,00
60. GKS GORNIK  Wieliczka LKS  KARPATY  Siepraw         Sobota 10,30

 

Liga Orlik MZPN Kraków gr. III 2011/2012

 

 

    M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 FC Gwarek Wieliczka 20 37 56-48 12 1 7 10 27 33-16 9 0 1 10 10 23-32 3 1 6
2 Górnik Wieliczka 18 31 69-51 10 1 7 9 19 36-25 6 1 2 9 12 33-26 4 0 5
3 Karpaty Siepraw 19 30 70-59 10 0 9 10 21 46-31 7 0 3 9 9 24-28 3 0 6
4 Gdovia Gdów 20 29 57-77 9 2 9 10 18 31-36 6 0 4 10 11 26-41 3 2 5
5 Prokocim Kraków 20 28 50-49 8 4 8 10 20 28-16 6 2 2 10 8 22-33 2 2 6
6 Krakus Swoszowice 19 14 50-68 4 2 13 9 8 25-29 2 2 5 10 6 25-39 2 0 8
         

 

Tabela ligi oraz więcej wiadomości na stronie SPORTOWETEMPO.PL

 

31.08.2011  godz. 17.30

Gdovia Gdów– Prokocim Kraków    5 - 0

Skład drużyny: G. Matuszyk (br.) , J. Palonek, H .Grzesiak, J. Domagała, D. Słabosz, ,

M. Tobiasz, J.Ponisz, P. Kursa, D. Żuławiński ,K. Dębowski, E. Jasek, J. Knapik,

K.Turakiewicz, H. Rakoczy

Strzelcy bramek:   J. Domagała -1;    D. Słabosz   -1;    M. Tobiasz   -1;  P. Kursa      -2

 

02.09.2011  godz. 18.00

Gdovia Gdów –Górnik Wieliczka     1 - 4

Skład drużyny :G. Matuszyk (br.) , J. Palonek, H .Grzesiak,  D. Słabosz, , M. Tobiasz,

P. Kursa, D. Żuławiński ,K. Dębowski, B. Rybak, M. Rozwadowski, P. Żuławiński,

E. Pająk, P. Kostuch, M. Marszalik.

Strzelcy bramek:     D. Słabosz   -1,

 

07.09.2011 godz. 18.00

Gdovia Gdów–Krakus Swoszowice 3 - 1

 

Skład drużyny :G. Matuszyk (br.) , J. Palonek, H .Grzesiak,  D. Słabosz, , M. Tobiasz,

P. Kursa, D. Żuławiński ,K. Dębowski, B. Rybak, M. Rozwadowski, P. Żuławiński,

E. Pająk, P. Kostuch, M. Marszalik, E. Jasek, J. Knapik, A. Orzechowski.

Strzelcy bramek:     D. Słabosz   -1;    J. Knapik- 1;     J. Palonek- 1

 

 

11.09.2011..godz. 16.00

Gwarek Śledziejowice – Gdovia Gdów  4 - 6

Skład drużyny :G. Matuszyk (br.) , J. Palonek, H .Grzesiak,  D. Słabosz, , 

P. Kursa, K. Dębowski, J. Knapik, K. Turakiewicz, J. Domagała, E. Jasek

Strzelcy bramek:     D. Słabosz   -3;    J. Palonek- 1;   P. Kursa -2

 

14.09.2011 godz. 17.00

Gdovia Gdów–Gwarek  Śledziejowice    2 - 1

Skład drużyny :G. Matuszyk (br.) , J. Palonek,  D. Słabosz, , M. Tobiasz,

P. Kursa, P. Żuławiński ,K. Dębowski,  M. Rozwadowski,  

E. Pająk, J. Ponisz, J. Domagała, K. Turakiewicz, E. Jasek

Strzelcy bramek:     D. Słabosz   -1; K. Dębowski -1

 

16.09.2011 godz.18.00

Gdovia Gdów–Karpaty Siepraw   3 - 2

Skład drużyny :G. Matuszyk (br.) , J. Palonek, ,  D. Słabosz, , M. Tobiasz,

P. Kursa, D. Żuławiński ,K. Dębowski, B. Rybak,  J. Knapik, J. Domagała,

 E. Jasek, E. Pająk,  M. Marszalik.

Strzelcy bramek:     D. Słabosz   -1;  J. Domagała-1; M.Tobiasz-1

 

 

24.09.2011   godz.11.00

Krakus Swoszowice  -Gdovia Gdów  3-0   w.

Mecz nie odbył się z powodu niestawienia się na spotkanie drużyny Gdovi.

 

01.10.2011 godz.10.00

Prokocim Kraków –Gdovia Gdów  1 - 1

Skład drużyny :G. Matuszyk (br.) , E. Jasek, H. Grzesiak ,J. Knapik, D. Żuławiński,      

     D. Słabosz, , M. Tobiasz, P. Kursa, K. turakiewicz,  J. Domagała, P. Małek,

Strzelcy bramek:       P. Małek -1,

 

07.10.2011 godz. 17.00

Górnik Wieliczka –Gdovia Gdów  4 - 5

Skład drużyny :G. Matuszyk (br.) , J. Palonek,  D. Słabosz, , M. Tobiasz,

P. Kursa,   P. Kostuch, A.  Orzechowski, J. Domagała, P. Małek, E. Pająk

Strzelcy bramek:     D. Słabosz   -1;   P. Małek -2;    P. Kursa -2.

 

22.10.2011 godz. 10.00

Karpaty Siepraw –Gdovia Gdów   1 – 5

Skład drużyny :G. Matuszyk (br.) , J. Palonek, ,  D. Słabosz, , M. Tobiasz,

P. Kursa,   J. Domagała, E. Pająk,  D. Żuławiński, P. Małek, H. Grzesiak.

Strzelcy bramek:     D. Słabosz   -1;  P. Małek-2 ; J. Ponisz -2

 

Strzelcy sezonu 2011-2012:

 

 

Dawid Słabosz         -11

 Piotr Małek               -10

Patryk  Kursa            -9

Jakub  Ponisz          -5

Jakub Szostak          -5

Maciej Tobiasz         -4

Andrzej Midura         -3

Jakub Palonek        - 2

 Jakub Domagała      -2

Bruno Chwajoł          -2

     Jakub Knapik          - 1    

Karol Dębowski         -1

 

 

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS Gdovia GdówStart Brzezie
LKS Gdovia Gdów 2:0 Start Brzezie
2013-09-22, 16:00:00
     
oceny zawodników »

Kalendarium

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Batory Wola Batorska 3:2 Nadwiślanka Nowe Brzesko
Iskra Zakrzów 2:5 Piłkarz Podłęże
LKS Gdovia Gdów 2:0 Start Brzezie
Zryw Szarów 4:4 Strażak Kokotów
Wilga Koźmice Wielkie 0:4 Targowianka Targowisko
Wilga Golkowice 3:2 Tęcza Słomiróg
Wiarusy Igołomia 0:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 125, wczoraj: 85
ogółem: 1 440 783

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Turniej MŁODZIKÓW
Ładowanie...

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator
status Gadu-Gadu

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.